VÍTEJTE

Říjen 2013

Happy Hallowen!

31. října 2013 v 22:01 | Haník |  Akce na ranči
Ahojík ;D
Tak jsme si pro vás s Leníkem připravily Halloweenskou akci ;)
Snad se líbí ;)
Také děkuji Leníkovi, že mi pomohla se zašíváním Halloweenské dečky na Harolta ;)
!HAPPY HALLOWEEN!


Haník ;D

Fotky!

30. října 2013 v 21:51 | Haník |  Fotky
Ahojík ;D
Takže nováčci asi nepřijdou a tak jsem si na Vánoce vybrala Breyer - Gypsy Vanner ( http://www.breyerhorses.eu/obchod/index.php?a=detail&d=366 ) S velkou pravděpodobností ho dostanu :3 Jsem moc šťastná ;) :) :3
Zítra píšeme z Němčiny a z Češtiny slohovku
Také jak jsem slíbila jsem dala fotky na rajče našeho ranče: http://rancuzp.rajce.idnes.cz/
Jsou tam i starší fotky :) Ale ne všechny, které mám v PC, takže tam také někdy vložím staré fotky, které tam nejsou
Ještě mezi fotkama nejsou fotky stáje, nemám ji dodělanou, ale hned až bude, nafotím ji a zveřejním :)
Fotky nejsou moc kvalitní :( :/ Bylo špatný počasí :( Také některé nejsou moc zaostřené :( No, ale aspoň něco :D
Také jsem nafotila fotky do fotosoutěže, ty přidám jindy

Haník ;D

Výrobkománie :D

29. října 2013 v 21:44 | Haník |  Výrobkománie
Ahojík ;D
Takže nováčci zatím nepřišly :( Omg -_- Napsala jsem tomu kdo mi je měl poslat. Tak jsem zvědavá co mi ten dotyčný odepíše :D
Také jak z nadpisu napovídá jsem měla dneska náladu na výrobky :D Vyrobila jsem Halloweenskou deku pro Harolta (má tam i jeho jméno, ale napsala jsem tam místo Harolt Harold :D no, tak stane se :D (jenom mně :D). Také jsem začala pracovat na stáji ;) Snad ji zítra dodělám :) Dnes už nestíhám, takže fotky přidám až zítra. Fotila jsem venku Harolta s dečkou i bez ní a na něj Rena na Haroltovi bez dečky i s dečkou. Dneska bylo blbý počasí :/ Tak fotky nic moc. Ale aspoň něco. Stáj ještě nemám vyfocenou. Také jsem dneska dělala na Halloweena obličej z cukiny. To už mám vyfocený, ale fotky všeho z dneška přidám až zítra :)Tak snad bude zítra vše zdokumentované :D
Také jsme dneska s Leníkem připravovaly na Halloweenskou akci na našich rančích ;) Je skoro všechno hotové ;) Máte se na co těšit ;)
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Jsme členy CAMH

28. října 2013 v 21:08 | Haník |  Členství
Ahojík ;D
Nováčci u žasi nepřijdou :( Achjo :( Nepochopím :(
Mě dneska bolí nějak krk, asi svaly. No, včera po pádu mě bolel trochu, ale v noci jsem si to přeležela a docela dost to bolelo, ale už se to lepší :)
Od dneška jsme členy CAMH jsem z toho moc šťastná a moc si toho vážím ;)
Dneska se nic moc nestalo
S Leníkem vymýšlíme tu Halloweenskou akci ;) Máte se na co těšit :)
Také jsem se přihlásila do Fotosoutěže u Leníka, D&B a u Lenušky
Tyto Fotosoutěže jsou super ;)
Také má soutěž CABHB takže tam se asi také přihlásím ;)
Zítra asi nafotím Harolta a Rena, tak se těšte na fotky ;) A snad někdy brzy sesmolít ty profilky :D
Také za minulý týden byla nejlepší statistika :) Děkuji moc všem ;) Jsem z toho moc šťastná a moc si toho vážím :)
Navstevnost za minuly tyden (21.10. 2013 - 27.10. 2013) je:
Pondeli: 11
Utery: 13
Streda: 24
Ctvrtek: 15
Patek: 10
Sobota: 20
Nedele: 23

Celkem: 116
Jak se máte?
Jak si užíváte prázdniny?
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Jsme členy CABHB

27. října 2013 v 22:09 | Haník |  Členství
Ahojík ;D
Nováčci asi nepřijdou, kdo ví kde to vázne. Byla jsem od nich tak blízko :( I tak všem děkuji, kteří mě pořád podporují a drží mi palce. Moc si toho vážím :* Díky moc ;)
Teď už k nadpisu: Ano, náš ranč se zaregistroval do asociace CABHB. Jsem z toho moc šťastná ;) Budu se snažit sem dat co nejdřív ikonku CABHB
Dneska jsem jela v 7:00 na koně :). Potom jsme jeli na vyjížďku a já spadla, protže při cvalu z křoví vyběhla srnka a kůň se lekl, uskočil sklopil hlavu dolů, vyhodil a já jsem mu byla na boku a potom na zemi. Naštěstí se mi nic nestalo a jsem živá a zdravá :) Leník s náma nejela, bylo jí špatně, ale už je jí líp, tak snad to bude ok :)
Jinak jak jsem vám říkala, že s Leníkem uděláme Halloweenskou fotosoutěž tak jsem to špatně pochopila a uděláme jenom na našich rančích Halloweenskou akci (vyrobíme Halloweenské deky...) a potom vše vyfotíme ;)
Jinak jsem dneska zase všechny oběhla takže super ;)
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Všechny jsem vás oběhla!

26. října 2013 v 21:34 | Haník |  Blog
Ahojík ;D
Nováčci ještě nepřišly :( Myslím, že už asi nepřijdou :( Achjo :( Jsem z toho moc špatná :(
Mám ale také dobrou zprávu :) Určitě znáte ten super pocit, když jsem vás všechny oběhla :D Uff, docela fuška no... :D Ale stálo to za to ;) Dneska jsem na koních nebyla. Byla jsem na návštěvě ;) Ale zítra v 7:00 jedu na koně ;) Super ;) Jenom škoda, že nepojede také moje sestra Leník, je jí špatně :( Také jsme se s Leníkem domluvily, že uděláme nějakou Halloweenskou fotosoutěž ;) Takže se máte na co těšit ;) Informace dáme včas vědět ;) Užijte si prázdniny a já jdu spát :)

Haník ;D

U koní!

25. října 2013 v 22:01 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Nováčci ještě nedorazily :( Nevím, kde to vázne a proč už tady nejsou -_-
Dneska jsme měli jen 4 hodiny :D Kvůli volbám :) Z Češtiny jsme psali, ale písemka z Fyziky se odložila na příští hodinu což je příští pátek ;) Hned po prázdninách píšeme ve čtvrtek i v pátek celkem 5 písemek -_- :/ Jako, nevím proč to do nás derou hned po prázdninách a tolik -_- Nepochopím -_- Jinak jsem dneska hodně unavená, protože jsem asi před půl hodinou přijela od koní :). Jeli jsme na pohodovou vyjížďku, ale když jsme koník ošetřovali kopyta, stoupl Leníkovi na nohu kůň :(. Má teď nějak mnoho úrazů :(. Tak snad už se jí dlouho žádný nestane :). Dneska jsem jinak skoro nic nestihla, měly jsme návštěvu, takže jsem byla s ní a hned potom jela na koně a jak už jsem říkala asi před půl hodinou jsem se vrátila. Takže je toho hodně a tak to prosím respektujte ;) Díky moc ;) Budu se snažit, brzy vše napravit ;)
Mějte se krásně ;) Já jdu spát po náročném dni ;)

Haník ;D

Obíhání!

24. října 2013 v 21:09 | Haník |  Blog
Ahojík ;D
Mám se dobře ;)
Nováčci ještě nepřišly :(
Dneska jsem měla víc času takže jsem se naučila, byla jsem venku a potom na PC. Skoro všechny jsem oběhla, ještě mi pár chybí, kteří mají články přidané dýl (už dlouho nepsaly), dneska je nestihnu oběhnout :(. Musím jít spát, ale budu se snažit je oběhnout co nejdřív ;) Fakt sorry. Jinak vám sem chci dát stužku z Rousů v blátě byla jsem 12. Také bude Halloween :3. Takže se moc těším :) Zítra ve škole končíme kvůli volbám po 4. vyučovací hodině, ale i tak píšeme 2 písemky (Čeština a Fyzika). V pondělí je státní svátek takže volno a od úterý do středy prázdniny ;). Máte to stejně? Jak se máte?

Haník ;D

Nestíhám!

23. října 2013 v 21:25 | Haník |  Blog
Ahojík ;D
Nováčci ještě nepřišly :(
Uff, nestíhám, většinu jsem oběhla, ale ještě mi jich pár zbývá, nezlobte se, ale nestíhám :( Sice je zítra takový odpočinkový den (odpočinkový hodiny) a žádná písemky, ale je toho i tak stále moc :( Snad to zítra vše stihnu ;) Ikdyž v pátek píšeme 2 písemky (Čeština a Fyzika). Omlouvám se, ale moc chvátám a chtěla jsem sem napsat článek. Takže se omlouvám, že tak krásný, ale aspoň něco ;). Mějte se krásně ;)
Ahoj ;)

Haník ;D

Novinky!

22. října 2013 v 18:48 | Haník |  Ocenění
Ahojík ;D
Nováčci ještě nepřišly :(
Od Leníka jsem dostala diplom za 1. místo v bleskovce
Foto diplomu:

Díky moc Leníku :) Moc se mi líbí ;)
Zítra píšeme 1 písemku (Angličtina)
Dneska jsem byla na klavíru :)
Zumba byla super baví mě ;)
Tady máte statistiku:
Navstevnost za minuly tyden (14.10. 2013 - 20.10. 2013) je:
Pondeli: 10
Utery: 16
Streda: 15
Ctvrtek: 9
Patek: 12
Sobota: 15
Nedele: 23

Celkem: 100

Aspoň těch 100, jsem spokojená ;) Na začátek myslím, že dobrý ;) Díky moc :) Vážím si toho ;) Omlouvám se, že je to tak krátký článek, ale fakt, nestíhám. Tak se omlouvám ;) Snad vám to nevadí :) Až bude víc času, napíši delší ;) Snad vám nevadí, že tak píši delš články. Vadí vám to nebo ne?
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Už vím, kde to s nováčkama vázne

21. října 2013 v 21:30 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Jak už z nadpisu napovídá už vím, kde to s nováčkama vázne. Je to na poště :/ Aspoň, že se to ví. Byla jsem na poště a nic mi nepřišlo. Ta, který mi nováčky poslala, byla na poště a že jsou odesláni už dlouho, ale ještě nepřišly. Tak prej to na poště vyřeší. Tak snad to dobře dopadne ;)
Zítra naštěstí nepíšeme žádnou písemku, ale určitě budou zkoušet :D
Tak já jdu spát ;) Zítra mám v 7:00 zumbu, tak se moc těším :)
Mějte se krásně ;)
Ahoj :)

Haník ;D

Včerejšek a dnešek!

20. října 2013 v 21:16 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Jak už jste si většina četla na Leníkovým (moje sestra) blogu: ranc-u-breyeru.blog.cz
Leníkovi se stala včera na vyjížďce nehoda (kopl ji kůň pod oko :() Snad z toho nic nebude.
Dneska jsem na koních nebyla, byla jsem na té drakiádě, bylo tam celkem málo lidí a potom se to brzo rozešlo :( (nebyl vítr). Takže brambory v ohni nic :D Škoda no... Tak příště :D Jinak se asi dneska nic moc zajímavýho nestalo.
Nováčci ještě nepřišly :( Ale zítra se jdu já i ten kdo mi je posílal kouknout na poštu jestli se dobře odeslaly a jestli náhodou nepřišly, tak snad to dobře dopadne :)
Zítra píšeme 1 písemku (Angličtina) :) Uff, že jenom jednu :D. Snad to dobře dopadne ;)
Tak pá :)

Haník ;D

Náročný den!

19. října 2013 v 20:49 | Haník
Ahojík ;D
Nováčci ještě nepřišly :/ Achjo, už fakt nevím :( Jestli přijdou tak to bude asi zázrak :D Nu což, snad přjdou ;)
Také chci poděkovat všem, kteří mi dovolili si mě přidat do SR nebo OR ;) Díky moc ;) Jsem z toho moc šťastná :) Za tak krátkou dobu tolik OR :) Díky moc ;) Snad se vám na tomto blogu líbí ;)
Dneska jak už z nadpisu napovídá jsem měla ( i má sestra Lenča ( Leník) ) náročný den! Byly jsme na koník a ujely jsme v sedle cca 30 km. Jsem z toho úplně vyřízená :D. Takže za chvíli půjdu spát :). Už se do postele těším ;).
Zítra asi pojedeme na drakiádu (jen potkat známé a popovídat) :D. Také se tam těším na brambory opečený v ohni :3. Mmmm... :D. Ty menší se tam asi těší úplně na něco jinýho (draky, kamarády, zábavu), ale nevadí :D Tak se těším :)
Snažím se psát každý den, aby to tady bylo aktivní :) Tak snad se mi to bude dařit i nadále ;)
Mějte se krásně a já už jdu spát :D
Tak ahoj ;)

Haník ;D

Přestávám doufat!

18. října 2013 v 22:25 | Haník
Ahojík ;D
Nováčci ještě nedorazily, už přestávám doufat, že by ješte dorazily, ale přesto se v nejbližší době chystám zajít na poštu, jestli tam náhodou nejsou, jestli nám jenom nezapomněly informovat, že přišly. Tak jsem tedy zvědavá, ale moc tomu nevěřím :/
A další zpráva - špatná: Grace končí! Vždycky to byla moje velká kamarádka, se vším mi pomohla a tento krásný dess, ikonku, avatara mám jenom kvůli ní. Nevím co bych dělala, kdybych ji neznala! Do sběratelského světa pro mě vždycky patřila! Nádherně psala, měla nádherný blog, fotky, články... Vždycky jsem ji obdivovala (jak nádherně píše, dělá krásný dessy, ikonky, avatary..., krásně fotí, vyrábí...) Že skončí právě ona tak to by mě napadlo jako poslední. Nemůžu uvěřit, že se to opravdu stalo. Nikdy jsem nechtěla, aby se toto stalo. Grace, jestli si tento článek přečteš: Nekonči, prosím! Nevím co bych bez tebe dělala! Prosím, nekonči! Je to tvoje věc, dělej si co chceš! Budeš mi moc chybět!
Z toho jsem velice špatná :( :'( Snad si to ještě Grace rozmyslí! Moc by mi chyběla! Ale je to její věc, ať si dělá co chce, ale bude mi moc chybět!
Zítra jedu na výlet s koňmi, moc se těším :)
Tak já jdu spát :)

Haník ;D

Nováčci pořád nepřišly :(

17. října 2013 v 18:49 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Nevím, kde to vázne! Nováčci pořád nepřišly :( Je to normální, aby když byly odesláni v pondělí ještě nedorazily? Jsem z toho docela špatná :( To nekonečné čekání a pořád nic :'( Nemůžu se jich dočkat :( Už si pomalu, ale jistě začínám myslet že nepřijdou :( :'( To bych byla opravdu nerada, ale zatím to tomu všechno dosvědčuje :( Achjo :( Dneska mě potěšily aspoň 2 věci: K narozeninám dostanu jezdecký rukavice (dneska byly koupeny, ale bohužel jsem je ještě neviděla :D, ale tak aspoň budu ještě víc překvapená :D), druhá věc je ta, že se mi ve škole celkem dařilo (nechci se vychloubat, ale vy určite víte jak to potěší :)). No, tak zejtra 2 písemky (Matika a Čeština) snad to bude ok :). Také vám chci sem dát ty profilky :) A také článek o tom, že budu dělat dárky na Vánoce ;) Už se moc těším :) Napíšu Vám sem seznam lidí, kterých bych chtěla něco vyrobit (chtěla bych vyrobit něco každému, ale poštovné také není zadarmo :/) Také už je zveřejněné posledni kolo Rousů v blátě na ranči Hedepokil, mně se toto kolo moc nepovedlo :( Ale jak už jsem říkala, do této soutěže jsem se nepřihlásila, kvůli výhře, ale kvůli zkušenostem a ty jsem dostala :) Díky moc Hanicce.Konicek a Helien že tuto soutěž uspořádaly :) Byla bezva! Díky moc ;) A klobouk dolů že jste to všechno zvládly ;) Tak už mám lepší náladu :) Tak se mějte super ;)
Ahoj ;)

Haník ;D

Pořád nic :(

16. října 2013 v 16:42 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Nováčci ještě nepřišly :( Bohužel :( Ale pořád doufám :) Ve škole dobrý :) Psali jsem z Fyziky, snad to dobře dopadne ;) Ale rejou do nás hrozně písemek :/ Dneska jedu na koně ;) Už se moc těším :) A co vy? Jak se máte? Co škola?
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Netrpělivost!

15. října 2013 v 18:19 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Jak říkala hanicka.konicek za chvíli už netrpělivostí asi opravdu nebudu spát :D :/ -_- A proč? Protože ještě nováčci nedorazily :/ :( -_- Snad dorazí zítra, nebo se z toho už asi opravdu zblázním -_- Tak doufám, že včas a v pořádku dorazí :) Hned až přijdou tak napíši článek ;) Také se chystám udělat foto-příběh o přjezdu nováčků :) Ale to bude až (samozřejmě) dorazí nováčci :) Už se jich nemůžu dočkat ;) :D Také se těším na vyhlášení Rousů v blátě , nepřihlašoval jsem se s úmyslem vyhrát, ale abych měla nějaké zkušenosti a rady od ostatních co mám zlepšit atd... Je to super soutěž ;) Určitě to dalo hodně práce, Hanicka.konicek a také Helien mají ode mě obdiv :) Dneska jsem byla na zumbě :) Bylo to super ;) Ve škole dobrý ;) Zítra naštestí píšeme jenom jednu písemku (Fyzika) , doufám že to dopadne dobře :) Jinak jsem dneska byla na klavíru (hraji na klavír). Bylo to super ;). Také už rozmýšlím, komu dám dárky na Vánoce (někdo už to má jistý :)). Až se definitivně rozhodnu, tak vám to sem napíšu :) Také vám chci napsat, že už mám od začátku tohoto roku rajče: http://rancuzp.rajce.idnes.cz/ Už jsem tam dloho žádně fotky nepřidávala, ale ráda bych je tam začala zase přidávat :) Také bych co nejdřív chtěla udělat profilek Harolta a Rena (jezdec, přejmenovala jsem ho z Austina na Rena). Budu se snažit udělat profilky co nejdřív :) A také něco vyfotit, ale teď už se stmívá :( :/ a ještě se budu muset učit. Také vám sem chci přiložit statistiku za minulý týden (nedivte se že je v pondělí 0 ještě jsem totiž ne blogu neměla statistiku) :
Navstevnost za minuly tyden (7.10. 2013 - 13.10. 2013) je:
Pondeli: 0
Utery: 12
Streda: 15
Ctvrtek: 16
Patek: 20
Sobota: 24
Nedele: 16

Celkem: 103

Na začátek je statistika celkem dobrá si myslím :) Kdo by mi chtěl napsat můj e-mail: rancuzp@seznam.cz a můj facebook: Hana Riedlingová
Zase jsem se rozepsala :D Ale baví mě to :D Snad vás taky :) Ale jestli vám to nebaví, nečtěte si to
Tak to je asi zatím vše
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Nováčci byly odesláni až dnes

14. října 2013 v 21:45 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Ano, zase změna. Nováčci byly nakonec odesláni až dnes.Omlouvám se, že jsou pořád takově změny, ale já za to opravdu nemůžu a pevně doufám, že je tato změna poslední :) Npvááčků už se němůžu dočkat ;) Zítra asi 3 písemky takže já jdu spát :) Mějte se hezky a dobrou noc :)

Haník ;D

100 návštěvníků!

13. října 2013 v 21:16 | Haník |  Návštěvnost
Ahojík ;D
Právě můj blog navštívilo 100 návštěvníků!
Děkuju moc ;)
Moc si toho vážím :)Haník ;D

Dnešek!

13. října 2013 v 18:17 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Ráno jsme jeli na koně, byli jsme na ranní až polední vyjžďce :) Bylo to super ;) Takovéhle vyjížďky mám ráda :)
Odpoledne byla Velká Pardubická
Tento rok bohužel spadlo hodně koní s jezdci :( včetně Josefa Váni st. s Tiumenem :( , který spadl za poslední překážkou, nebyla to jeho chyba, před něho se mu připletl jiný kůň bez jezdce :( Z 20 koní do cíle dorazilo jenom 6. Gratuluji vítězi Orphee des Blins v sedle s žokejem Janem Fajtejskem a všem, kteří dorazili do cíle :) Byl to určitě velmi náročný závod a bohužel dojelo do cíle jenom 6 dvojic.
Snad zítra mi dorazí nováčci :) Už se jich nemůžu dočkat ;)
Zítra ve škole píšeme asi 3 písemky :/ Snad to dobře dopadne :)
A co vy? Dívali jste se na Velkou Pardubickou?
Jak se máte?
Mějte se krásně ;)

Haník ;D