VÍTEJTE

Prosinec 2013

Merry Christmas and Happy New Year

23. prosince 2013 v 21:02 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Mám se suprově :3 Je ve mně ta vánoční atmosféra :3
Už se na zítřek nemůžu dočkat :3 Náš ranč očekává nováčka Gypsy Vannera, tak jsme všichni zvědavý, jestli tomu tak bude :) Snad ano :3 Už se nemůžu dočkat :3
No, také jsem dnes vyfotila přáníčko z našeho ranče :3 Snad se bude líbit :3 Bylo to takové narychlo :D Té zásuvky si prosím nevšímejte :D
Nejde mi sem vložit obrázek, tak ho máte na rajčeti ranče i s albem komixů Horsetastic, kam budu komixy postupně přidávat :) Komixy budou v originále a překlad dám do popisu fotky :)
Zítra se chystám pro Harolta vyrobit Vánoční deku :) Teď má na sobě pořád jeho oblíbenou Halloweenskou :3 Tak snad to stihnu :)
Mějte se krásně a Merry Christmas and Happy New Year! :3

Haník ;D

Zase píši :)

20. prosince 2013 v 17:49 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Jo, už mi je 13 :D
Už bych asi měla napsat co :D ? Jak se na to tak dívám, poslední článek jsem napsala přesně před týdnem, tý jo, ani se mi nezdá, že to tolik uteklo, no, taky se stalo docela dost věcí, takže se máte na co těšit ;) Ale nebojte se, píši celá šťastná a s chutí po malém odpočinku od psaní článků
Asi jste celý netrpělivý proč jsem tak dlouho nepsala co? Nebojte se, v tomto článku se vše dozvíte ;)
Tak začneme od začátku :)
Sobota: No, starší počítač blbnul a na novějším z nějakého důvodu nejdou psát články, to nechápu :/ No, byla jsem z toho velci smutná, ale prostě jsem to vzdala a ukončila moje víc jak 2 měsíční psaní článků každý den... Věděla jsem, že to nevydržím a z nějakého důvodu jednou budu muset přerušit ten řetěz... Ale myslela jsem, že to třeba nestihnu kvůli škole nebo tak, ale, že technika zklame, to jsem netušila... No, stane se...
Neděle: Počítač už se rozpohyboval, ale nějak jsem neměla náladu napsat :/ Když už jsem ten řetěz saní každý den přerušila, tak proč se dál ukrutně snažit, budu psát jen tehdy, kdy budu mít co napsat a nebude to pořád jenom o mně -_- Jenže to se mi zatím nějak nedaří a furt melu jenom o sobě, ale na mém ranči se zatím nějak nic moc neděje :/ Ale myslím, že na Vánoce ranč ožije :3 Už se nemůžu dočkat :3
Pondělí: Chtěla jsem napsat s plnou chutí článek, ale potom se mi neuložil, takže super -_-
Úterý: Přišly dárečky od Hanicky. konicek a Grace :) Díky moc, holky :*
Středa: Dostonávám a jsem poslední den doma
Čtvrtek: Jdu do školy
Pátek (dnes): Ve škole jsme měli kratší vyučování a dívali jsme se na dokument a potom na film :3 Potom nám dechový orchestr zahrál koledy :3 Bylo to super :)
A taky mi asi nepřišla statistika nebo jsem si ji omylem smazala :(
Snad dneska aspoň většinu stihnu oběhnout, ale nevím, musím jít brzy spát, zítra se jedeme podívat na Vánoční Prahu :3 Takovej dáreček k dnešním narozeninám :3 Vše nej dvojče Leníku :3
Také už mám zabalené všechny dárky rodině :) Těm kterým s Leníkem pošleme Vánoční dárečky pošleme bohužel až po Vánocím, nemáme materiál :( Bude to takové novoroční překvapení, snad nevadí :)
Také jsem vymyslela, že bych sem mohla čas od času přidat koňské komixy Horsetastic :) Nebojte, přeložím ;)
Ale na poprvý se seznamte s hrdiny tohoto komixu :)
První komix přidám příště ;)
Teď se s nimi seznamte, i když asi myslím, že už je mnozí znáte :3
Zdroj v obrázku :)
Jsou úžasní :3

Tak snad se vám budou líbit :)

Mějte se krásně a užijte si vánoční prázdniny :3

Haník ;D

Oslava narozenin ;)!

13. prosince 2013 v 23:19 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Tak píšu :) Mám se suprově, když nepočítám to, že jsem nemocná a mám asi zimnici, bolí mě v krku a beru antibiotika na 10 dní :( Takže jsem dneska nemohla jít na Vánoční zumbu :( No, nedá se nic dělat, snad to aspoň pomůže a budu do Vánoc zdravá :)
A teď už k nadpisu :)
Dneska jsem oslavovali mé a Leníkovi narozeniny, i když je budeme mít oficiálně až za týden (20. 12.), ale nechceme to slavit tak blízko Vánocům :) Bylo to super :3 Super rodinná atmosféra :3 A teď jste určitě zvědaví na dárky :3 Napíšu vám jenom moje a společné dárky, Leník určitě na svůj blog napíše i své, které budou více o modelech :) Já jsem modely žádné nedostala, ale i tak se mi dárky líbí :3 Myslím, že modely budou na Vánoce :) Budu psát jen některé dárky :)
Dorty (sladkej a slanej)
Bomboniéra
Roláda
Květiny
Oblečení
Pásek
YoyoFactory One (jojo, které má v sobě ložisko a tak se po roztočení pořád točí a může se s ním dělat mnoho triků)
Funtrix Cat's cradle (takové provázky s kterými se ve skupině dělaly triky a přetáčely do všech tvarů)
Rajtky

Tak to je asi zhruba vše :)

Přidávám fotky některých dárků :)

YoyoFactory One:Funtrix Cat's cradleRajtky


Tak to je vše :)

Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Jak to se mnou vypadá?

12. prosince 2013 v 22:32 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Nováčky ještě nepřišly a myslím, že už ani nepřijdou :/ Chtěla bych se dozvědět jak to s nimi tedy doopravdy je... Třeba se to někdy dozvím...
Se mnou je to špatný :( Dneska jsem měla vysoké horečky a asi mám angínu :/ Dneska mi bylo ještě hůř než včera :( Takže o zítřejší zumbě si můžu jenom nechat zdát :( :'( Achjo... Moc bych tam chtěla, ale prostě to s mým aktuálním zdravotním stavem nejde :/ Budu ráda, když se uzdravím do Vánoc... Tak mi držte palce :) Zítřejší oslava mých a Leníkových narozenin se ale koná :) Nemůže se to odložit, protože by to bylo blbý hned před Vánocema, ikdyž oficiální narozeniny před Vánocema máme (20.12), ale oslavujeme to dřív, aby to nebyla oslava narozenin a Vánoce hned za sebou... Takže se na zítřek i přesto těším ;) :)
Už půjdu, ještě nakonec přidám starší fotku z ateliéru


Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Jsem nemocná :(!

11. prosince 2013 v 23:21 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Včera jsem přidala jenom profilek Rena, protože nebylo moc o čem psát
Nazačátku napíši, že ještě nováčci nepřišly a už jsem té osobě napsala, že to snad není možný atd... Přečetla si to, ale neodepsala, tak jsem zvědavá na reakci :D Už mě to začíná štvát!
Jak už jste si z nadpisu přečetli, ano, jsem nemocná :( Už včera mi bylo trošku špatně, ale dneska jsem se až změřila a měla jsem teplotu a bolela mě hlava :( Tak jsem nešla do školy a ještě spala, když jsem se poté probudila, šla jsem uklidit a po dlouhé uklízení jsem si sedla k PC a začala obíhat... :) Postoupila jsem s obíháním, ale ještě jsem vás neoběhla všechny, tak mě prosím omluvte.... Ano jsem hrozná, ale dneska mi nebylo moc hej :( Jsem moc ráda a vážím si toho, že sem i přesto chodíte :) Jste úžasní :3!
No, a také jsem přes den spala :) Musím být zdravá do pátku, tančíme ve škole předvánoční zumbu a později odpoledne slavím s Leníkem oslavu narozenin :) Ikdyž máme narozeniny až 20.12. slavíme to dřív, aby oslava nebyla hned před Vánocema :)
Přidávám písničku, která se docela k dnešku hodí... Bad day v překladu Špatný den


Já už půjdu, zvyšuje se mi teplota :( :'(
Mějte se líp než já :)

Haník ;D

Ren

10. prosince 2013 v 23:01 | Haník |  Profilky
REN
Jméno: Ren
Pohlaví: Muž
Povolání: Jezdec
Druh: Breyer Tradional
Výška: 11 cm
Přivezen na náš ranč: 7. srpna 2013
Zajímavosti: Je to můj první Breyer jezdec
Snad zítra nebo ve středu :)

9. prosince 2013 v 21:35 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Někdo mi píše, proč pořád věřím té osobě, která mi má poslat ty nováčky... Já vím, že to myslíte v dobrým, ale ještě abyste si nemysleli, že jí tak úplně věřím... Já jenom chci vědět co dopadne z toho, že mi říkala, že mi je dneska odeslala a zítra mi napíše číslo balíku. Mají tedy prý přijít zítra nejdéle ve středu :) Tak jsem zvědavá :)
Zítra máme poslední kroužek zumby před pátečním vystoupením :) Už se moc těším :3
Tady je statistika :)
Navstevnost za minuly tyden (2.12. 2013 - 8.12. 2013) je:
Pondeli: 14
Utery: 12
Streda: 11
Ctvrtek: 16
Patek: 17
Sobota: 13
Nedele: 17

Celkem: 100
Ikdyž je to míň než obvykle je to krásné kulaté číslo :3 Díky moc ;)
Přidávám sem písničku na kterou v zumbě tancujeme :) Ikdyž to některá z těch na kterých budeme tancovat na vystoupení, ale snad nevadí :) Třeba některou písničku na kterou budeme vystupovat sem někdy také přidám :)


Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Fotky z předvánoční Vídně :3

8. prosince 2013 v 21:02 | Haník |  Fotky
Ahojík ;D
Mám se dobře :)
Dneska jsem byla na chalupě pomáhat se dřevem :) Bylo to super ;)
Dneska jsem ještě stihla popostoupit s obíháním, ale moje komentáře se nezobrazují, tak snad se zapíší a co nejdřív se uveřejní :)
Jak už v nadpisu vidíte, dneska jsem na rajče ranče: http://rancuzp.rajce.idnes.cz/ přidala fotky z předvánoční Vídně :3 Popisky k fotkám nevím jestli ještě dneska stihnu, když ne, tak snad v nejbližší době :3
Jak jste si 2. adventní neděli užili vy? :)
Přidávám fotku radnice ve Vídni :) Ta radnice mi trochu připomíná zámek z Narnie (Letopisy Narnie) :3


Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Konečně u koní :3

7. prosince 2013 v 22:26 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Jak už z nadpisu vyplívá, dneska jsem byla konečně u koní :3 Byli jsem tam po obědě :) Bylo to super, když jsme kvůli špatnému počasí atd... Bylo celkem dost sněhu + foukat hrozně moc vítr. Potom napadlo ještě dost sněhu, takže je bílo :3
Jinak jsem dopoledne pokročila s obíháním a potom jsem se vlastně k počítači nedostala, až teď... Po obědě jak už jsem zmiňovala jela na koně a potom jsem se doma učila a to už vlastně po chvílích v podstatě většinu dne a ještě to nemám hotové :/ Je toho hrozně moc -_- Achjo :/ Ještě, že je zítra ještě jeden den víkendu :D Jinak bych to fakt nestihla :D A zítra je 2. adventní neděle, tak si ji užijte ;)
Omlouvám se, ale nestihla jsem dát na rajče ranče fotky z předvánoční Vídně a tak vám sem dám aspoň jednu fotku z Vídně s mnou milovanou anglickou telefonní budkou :3


Mějte se krásně a užijte si zítřejší 2. adventní neděli ;)

Haník ;D

Diplom od CABHB za Halloweenskou soutěž

6. prosince 2013 v 21:05 | Haník |  Ocenění
Dostala jsem diplom od CABHB za Halloweenskou soutěž :) Zúčastnila jsem se jí jediná, ale i tak to byla super soutěž :3 Děkuji moc ;)

Diplom:

Je nádhernej :3 Děkuji moc ;)

Haník ;D

1000 návštěvníků!

6. prosince 2013 v 21:00 | Haník |  Návštěvnost
Včera tento blog navštívilo 1000 návštěvníků od vložení Návštěvnosti na tento blog (8.října 2013) :) Vůbec jsem nečekala, že za tak krátkou dobu navštíví tento blog 1000 návštěvníků :3 Děkuji moc všem! Jste úžasní!


Děkuji moc!!!

Haník ;D

Nějak se mi nezobrazují moje komentáře o.O -_-

6. prosince 2013 v 20:57 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Ve škole dobrý :)
Mám se dobře ;)
Dneska jsem některé oběhla, ale ještě zdaleka ne všechny :( Je mi to moc líto... Snad to stihnu c nejdřív :)
Jinak jak už jste četli z nadpisu... Nezobrazují se mi mé komentáře o.O -_- Nevím co se děje... U pár mojich SR jsem si přečetla a okomentovala články, ale komentáře se mi nezobrazily :( Achjo... Docela mě to štve :/ Snad se to brzy zlepší :)
Dneska ještě přidám upravenou fotku s nápisem 1000 návštěvníků! Fotku jsem chtěla na tu 1000 dát aktuální, je trošku sněhu, tma by mi ani moc nevadila, ale je tam strašnej vítr :( Takže jsem vybrala fotky z minulého týdne na chalupě :) Také přidám diplomek od CABHB za Halloweenskou soutěž :) Přihlásila jsem se tam jediná, ale i tak to bylo super :)

Haník ;D

Čerti :3!

5. prosince 2013 v 22:11 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Nováčci ještě nepřišly :( Osoba mi neodepisuje... Je normální, že když se měly odeslat v pondělí a ještě tu nejsou?
Tak dneska to bylo super :3
Ve škole chodily čerti, takže super :D
Navečer jsem chodila já - Mikuláš ( nejmenší ze všech, ale ta čepice to zpravila :D) Leník - Anděl a kamarádka - Čert
Bylo to super :3 Docela jsme si zašly, ale užily jsme si to :)
Doma jsme potom dostaly: Rukavice, ponožky, pižamo, kokos (miluju takovou tu divočinu a tak už se nemůžu dočkat, jak ho budeme zpracovávat a jsem zvědavá, jak bude chutnat to mléko uvnitř :3 Miluju mléko :3), jídlo... Bylo to prostě super :)
Dneska tento blog navštívilo celkem od vložení Návštěvnosti na tento blog což bylo 8. října 2013 a blog se založit 7. října 2013 a za pro mě tak krátkou dobu tento blog navštívilo 1000 lidí :O Díky moc všem! Jste dokonalý ;) :)
Také jsem dostala diplom od CABHB za Halloweenskou soutěž :) Přihlásiloa jsem se tam jediná :D Ale i tak to byla super soutěž ;)
Vše přidám zítra a snad stihnu i oběhnout :)
Jak jste si Mikuláše užili vy?
Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Zpátky z Vídně!

4. prosince 2013 v 22:07 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Před 21:00 jsmee se vrátili ze zálezdu do Vídně :3 Bylo to tam super :3 Měli tam i Anglickou telefonní budku, vyfotila jsem se u ní :3 Miluju ji :3 Také jsme byli v přírodověděckém muzeu, také jsme šli okolo Vysoké jezdecké školy, viděli jsme přes sklo nádhvoří a některé koně v boxech a u toho promítali nějaký film o é jezdecké škole :) Vše napíši co nejdřív, ale teď nemám čas a zítra jsou čerti, takže budeme chodit :) Takže čas také moc nebude, ale v pátek snad bude, tak snad oběhnu a napíši jak jsme byli dneska ve Vídni a přidám fotky :)
Mějte se krásně a užijte si zítřejší čerty a ať vás neodnesou :)

Haník ;D

Zítra směr Vídeň :3

3. prosince 2013 v 20:39 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Mám se suprově :3
S tou osobou, která mi měla včera odeslat nováčky jsem si ještě nepsala, tak snad vše proběhlo úspěšně :) Ještě nepřišly, ale do se dá čekat že nepřijdou hned druhý den :) Takže jsem klidná (zatím :D)
Zítra jedeme se školou na Předvánoční Vídeň :3 Už se nemůžu dočkat :3 Půjdeme okolo Vysoké jezdecké školy :3 Vyfotím :3 Půjdeme po památkách, městem a do Přírodovědného muzea :3 Miluju zvířata a přírodu :3 Nakonec na vánoční trhy :) Beru si foťák, takže budu fotit :3 Těšte se na fotky :3
Dostala jsem statistiku :)
Navstevnost za minuly tyden (25.11. 2013 - 1.12. 2013) je:
Pondeli: 10
Utery: 14
Streda: 20
Ctvrtek: 14
Patek: 13
Sobota: 18
Nedele: 20

Celkem: 109

Je to míň, ale chápu, že teď nemám moc času na obíhání, ale v pátek si snad k tomu sednu ;) :)

Nakonec fotečka z léta :)


Mějte se krásně ;)

Haník ;D

Snad se dneska odeslaly... :)

2. prosince 2013 v 21:27 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Už je mi líp :)
Dneska jsem na koně nejela, stejně jsem to špatně pochopila a dneska jsme na koně nejeli, tak snad co nejdřív pojedeme :3 Už se nemůžu dočkat :)
Ve škole dobrý, zítra máme zumbu :3 Ve středu jedeme do Vídně a ve čtvrtek čerti :3 Už se nemůžu dočkat :)
Jak už v nadpisu vidíte, dneska se snad odeslaly nováčci :) Kerli Konty a RF Samba Star
Tak snad vše proběhne bezproblémů :)
A nakonec jedna z prvních fotek Harolta po tom co mi přišel :)


Mějte se krásně a přeji vydaření první prosincový týden :)

Haník ;D

Welcome December + 1. adventní neděle

1. prosince 2013 v 20:47 | Haník |  Novinky
Ahojík ;D
Není mi nejlíp, ale líp než před hodinou...
Bolí mě hlava... Jsem celá červená, potím se... Asi budu mít teplotu, měřím se...
Se rýmuje :D
No... Dneska se na koně nejelo, jede se až zítra... Snad pojedu taky, ale s mým zdravím to nevypadá nadějně :( Musím být zdravá! Ve středu pojedeme do Vídně a ve čtvrtek jdu za Mikuláše... Prostě nejlepší týden :3 Snad se vše vydaří :3 A zítra se mi mají odeslat nováčci :3 Snad to konešně vyjde :3
Dneska jsme měli návštěvu, učila jsem se, hrála na klavír, byla jsem na rozsvicování vánočního stromu ve městě a potom mi bylo špatně takže jsem na obíhání vůbec neměla čas... Omlouvám se :(
Dneska se u nás rozsvicoval vánoční strom :3 A rozsvítily se vánoční ozdoby na světlem :3 Bylo to nádherné :3
Tento měsíc toho je opravdu hodně :3
Vídeň, čerti, narozeniny, Vánoce, Silvestr...
Už se nemůžu dočkat :3
Nakonec upravený diplomek s vítáním prosince :3 Snad se líbí ;)


Mějte se krásně a já si jdu lehnout a snad se z toho vyležím :)

Haník ;D