VÍTEJTE

Duben 2015

24. den - Hudba bez které nedám ani den

27. dubna 2015 v 20:02 | Haník |  Challenge
Dneska zase další challenge, aspoň mám o čem psát, ale nenudí vás to? :D
A teď k té hudbě. Já poslouchám do všeho trochu. Nemám vyhraněný styl.
Když si oblíbím nějakou písničku, pouštím si ji pořád dokola, až se mi ohraje :/ :D.
Poslední dobou jsem si oblíbila docela dost písniček, ale některé jsou zase takové, že se prostě neohrají, to je zajímavé.
A když se někdo zeptá na oblíbeného zpěváka nebo skupinu? Tak fakt neodpovím někoho konkrétního, od každého se mi líbí něco a to ráda poslouchám, takže je to fakt různé. Ale třeba nemám moc ráda takovou tu tvrdou hudbu, kdy ani neslyšíš slovo.
Jak to máte vy?
Oprášit modely a jít fotit

25. dubna 2015 v 16:00 | Haník |  Fotky
Konečně jsem koníky vzala z poličky a za krásného počasí se rozhodla jít fotit do lesa.
Už hodně dlouho jsem nešla fotit, když je tak krásné počasí a já mám čas, byla by osuda nevzít modely a něco neblejsknout. Jaro je úchvatn, všechno žije a je přes 20 °C, přijemný vánek a vůně květů :3.
Možná i kvůli této atmosféře mě dnešní focení moc bavilo a chytlo mě to.
Fotila jsem modely a také přírodu. Na rajčeti jsem to rozdělila do dvou alb.
Fotky modelů: ZDE
Fotky přírody: ZDE

Nejlepší fotka z dneška je bez debat


Budu ráda, když si fotky prohlédnete a napíšete rady a názory. Díky :)


Článek o modelech? To je těžké...

17. dubna 2015 v 23:13 | Haník |  Novinky
Holky, omlouvám se, že jsem zase skoro týden nenapsala, ale fakt nevím o čem psát. Píšu skoro pořád o koních nebo nějaké challenge.
Je mi to trapné, že jsem už hodně dlouho nenapsala o modelech, ale já fakt nevím... Focení, to by mě trošku přinutilo napsat článek a fotky o modelech, bavilo by to i vás (doufám). Nebo vyrábět, ale na to já jsem strašná matla, neumím to a ani mi to nejde, ale zase se zdokonalím tím, že někde začnu :D. Snad se k něčemu dohrabu.
Teď jsou články hlavně o koních, proč? U koní jsem dost často a mám pronajatého Jumba, takže mám hodně zážitků, o které bych se s vámi chtěla podělit :).
Víte, proč jsem si nechala udělat dess s Jumbem a nechtěla jsem tam ani název ranče? Chci sem psát i o koních a mých zážitcích. Jak už jste poznali, kdybych zde psala pouze o modelech, moc článků by tu nebylo :D.
Snad mě chápete, i když všichni vyrábějí, fotí, ale já se k tomu prostě musím dokopat. O zvířatech se mi také píše moc dobře, jsou s nimi nejlepší zážitky :3.
Hlavně si nemyslete, že chci přestat sbírat. To v žádném případě! Těším se na novinky od BH a sbírání miluji. Když nejsem u koní, aspoň mám malé koníky doma :).
Zkušenosti od koní

12. dubna 2015 v 13:12 | Haník |  Koně
Po delší době vás zase zdravím,
omlouvám se, že tento článek zase nebude o modelech. Je krásné počasí, ale nevím, co fotit. Fotky jsou pořád stejné, už nevím, z jakého úhlu fotit :/.
Jsem teď hodně na koních. Mám Jumba, takže se mu věnuji. Máme ještě hodně co ladit, ale napíšu vám aspoň, v čem se mám zlepšit :).

23. den - Co pro mě znamenají rodiče

8. dubna 2015 v 20:18 | Haník |  Challenge
Další challenge, dneska o rodičích...
Na toto téma jsme psala nedávno do školy úvahu, tak jsem se rozhodla, že vám ji sem přepíšu.

Rodiče a já


Co pro nás znamenají rodiče? Pro někoho je tato otázka úplně primitivní, někdo na ni jen těžko odpoví. Pro mě jsou rodiče a rodina samotná velmi blízcí lidé, na které bych nedala dopustit. Jiní takový pozitivní vztah ke svým nejbližším nemají. Vůbec je nerespektují, odmlouvají a mají je tzv. na háku.
Jaký mít vztah k rodičům? Děti v našem věku tráví volný čas radši s kamarády než s rodiči. Maminka a tatínek jsou pro ně pouze lidé, kteří za ně vydávají peníze a neúspěšně je poučují.
Kdo je lepší? Rodiče nebo kamarádi? V našem věku většina odpoví jednoznačně: kamarádi. Člověk s nimi může chodit ven, hrát počítačové hry, bavit se a někdy se jim také může svěřit. Ale neuvědomí si, že svůj volný čas může strávit i s rodiči a může jim mnohem více věřit než falešným kamarádům.
Co nám dávají rodiče? Rodiče nás vychovávají, učí... A to hlavní, dali nám život, milují nás a mají s námi svatou trpělivost. Není nikdo, kdo by nás znal víc. Ví, co je pro nás dobré a čeho bychom se měli vyvarovat. Proto bychom k nim měli vzhlížet s úctou a respektem. Jsou jediní, na koho se mohu stoprocentě spolehnout. Důvěřují mi a jí jim.
Ostatní, proberte se, než bude pozdě.

Ta upřímnost :D

Tak co, jak se vám to líbí?


Veselé Veliknoce

5. dubna 2015 v 22:46 | Haník |  Přání
Zase po delší době píšu.
Dneska jsem byla na koních a snažím se lepšit. Máme trenéra, který dobře poradí, tak snad to půjde.
Ale jak už jste z nadpisu poznali, dnes píšu kvůli Velikonocům. Už zítra budou a já na poslední chvíli dělám přáníčko.
Tak ať vás kluci moc nevymrstaj ;).Ještě o skákání...

1. dubna 2015 v 23:00 | Haník |  Koně
Díky za rady a názory. Mám ještě hooodně co lepšit. Ale neskákala jsem celou zimu, takže je to dosti poznat. Moc toho naskákaného také nemám, ale před zimou jsem už skákala. Jumbo se moc snaží a má rezervy :3. Musím se to naučit zase vysedět, potom dopadám do sedla jak hrouda -_-. Mrzí mě to, o chybách už vím, takže se je budu snažit zlepšit. Také děkuji Kamče, která si všimla, že mám lokty hodně do stran (motýlek), dělám to i na fotce z Hubertu, takže si na to budu dávat pozor. Také chci Jumbovi trochu víc povolit otěže. Snažím se je dát dopředu na krku, ale ještě to není z mé strany dokonalé. Snad mě zase někdy někdo natočí a můžete porovnat.

Díky za názory a rady ;). Budu se snažit na zlepšení!