VÍTEJTE

Červen 2015

Tréninky na dostih poníků

22. června 2015 v 20:59 | Haník |  Koně
Omlouvám se, že jsem dlouho nenapsala článek.
Už mám za sebou pár tréninků na nadcházející dostihy poníků, které se budou konat tuto neděli v Dešné. Na tyto závody jedu poprvé, takže jsem na to zvědavá. Je to dostih s malými překážkami, pak je tam dešanská irská lavice (takový kopeček).
Na jízdárně jsme trénovali skoky ještě s klukem, který pojede na poničce ze sousední stáje. Jezdili jsme 3 poníci, já na Jumbovi, kamarádka na Matesovi (na kterém pojede na dostih trenér) a kluk na Kamile.
Jumbo skáče pěkně, konečně už vím, kde odskočit a poznat, aby mu odskok vyšel. Včera jsem byla také na koních, ale Jumbo mi to hodněkrát vyhnul (ale pak to skočil). Jak ten kůň může poznat, že je překážka o 10 cm výš? -_- :D Vím, kolikrát je to o mně, ale on si na to taky dává pozor :P. Nebylo mi moc dobře, byla a jsem nachlazená, tak na mě asi bylo poznat, že jsem nebyla fit.
Ve středu jdu také na trénink, v pátek bude také a v sobotu vyrážíme do Dešný. V neděli odpoledne je dostih, tak nám držte palce, ať to zvládneme!
Nemyslete si, že by to bylo nějaký hnaní koní, je to prostě jen o tom, aby si i poníci a jezdci zkusili takový malý dostih :).


Z tréninku


27. den - Koho obdivuji a proč

11. června 2015 v 21:32 | Haník |  Challenge
Challenge chci stihnout do začátku prázdnin. O prázdninách budu psát zase o něčem jiném. Třeba challenge o modelech, co vy na to? ;).

Já žádného svého idol nemám. Nechci být někoho kopírka. Mám své cíle, nemám cíle někoho jiného nebo něco, co někdo jiný dokázal, kdybych to tak měla, tak by to vypadalo jako závist. No, prostě neumím vysvětlovat :D.
Obdivuji každého, kdo vymyslel, udělal nebo vytvořil nějakou záslužnou práci/výzkum/vynález nebo prostě je "jen" dobrosrdečný, milý a pomáhá :).
Snad jste mě aspoň trochu pochopili.
Globe Games 2015 Praha - Kunratice

8. června 2015 v 22:13 | Haník |  Novinky
Protože Leník napsala o GG jen takové rychle shrnutí, ráda bych napsala krátce den po dni.