VÍTEJTE

Červenec 2015

Ohlávka pro SCH

26. července 2015 v 21:39 | Haník |  Výrobkománie
Konečně, KONEČNĚ, jsem zase něco vyráběla! Naposledy jsem vyráběla dárky pro rančerkyna Vánoce, ale to je už hodně dlouhá doba a mě trápí svědomí, že bych měla něco vyrobit a procvičit si moje nešikovné ručičky u výrobků.
Tak jsem se rozhodla vyrobit ohlávku pro Schleich, ti u mě ještě nic nemají (kromě dárků od Jeife a Kami B.B, podle jejich ohlávek pro mě jsem se inspirovala, holky, snad vám to nevadí). Za metr stužky modré brvy děkuji Jeife :3.
Myslím, že na to, že jsem tuto ohlávku dělala poprvé, se docela povedla, až na to, že někdy jsem udělala stužky moc dlouhé a celá ohlávka je víceméně popatlaná zaschlým lepidlem :/.
Hodně dlouho jsem se piplala s kroužky, které jsem vyráběla z drátků, ale snad to dobře dopadlo a ohlávka se vám aspoň trochu líbí :).
Nejvíc sedí Kingovi, má takovou optimální velikost hlavy, až na to, že má jako arab úzký nos.
Více fotek: ZDE

Budu ráda za rady a názory ;).Dostih poníků 2015 Dešná

19. července 2015 v 22:53 | Haník |  Koně
V neděli 28. června jsme se s Jumbem zúčastnili dostihu poníků v Dešné.

Prázdninové osvěžení modelů

13. července 2015 v 22:19 | Haník |  Fotky
Tak jsem po hodněěěě dlouhé době zase fotila. A protože jsou taková horka, nemohla jsem vymyslet jiné téma než s vodou. Focení jsem si užila a doufám, že si užijete shlédnutí fotek i vy a kdyžtak napiště názor ;).

Fotky ZDE


Fotka Anamiky po koupeli jako ukázka :)

7 000 návštěvníků

11. července 2015 v 12:53 | Haník |  Návštěvnost
Tak a je to tady (už déle :D)!
Tento blog navštívilo 7 000 návštěvníků!!!! Děkuji vám za to a omlouvám se, že jsem teď nebyla dloho aktivní, ale šptně jsem si rozvrhla články, tak snad už to bude lepší. Jako poděkování vám přidávám jako obvykle takový diplomek, tak snad se vám líbí :).
Vaše aktivita se mi moc líbí, myslím, že když jsem dělala před dávnou dobou konkurz, tak se to povedlo :).

MOC SI TOHO VÁŽÍM, DÍKY! <3


Dostihem poníků začínají mé prázdniny!

8. července 2015 v 18:42 | Haník |  Koně
Tak jsem zase po dlouhé době napsala. Poslední článek byl o přípavách na dostih, který už máme v pořádku za sebou. Kamarád ze sousední stáje bohužel nejel, protože mu kobyla nechtěla nastoupit do přepravníku, ale i tak nás tam bylo dost.
Víkend závodů byl náročný. Hned v pátek jsem jela do Dešné za kamarádkou (Aničkou), která sem přijela až z Liberce. Ustájili jsme jejího koníka a šla si okouknout závoditě. Večer jsme jeli na večeři a pak se pořádně vyspali na náročný víkend.
Závody se konaly 2 dny, byla jsem tam oba, protože kamarádka jela i v sobotu military, takže jsme pomáhali s chystáním atd. Jely se stupně ZM a Z, kamarádka soutěžila v Ztku a vyhrála!!
V neděli nám ráno přivezla koníky na dostih (Jumba a Matese) a pak se šla připravit na ZM parkur. Má koníka ve velice dobré kondici, vypadá fakt dobře a to je mu 19 let, ale nechtěla ho unavit, a tak jela nejlehčí parkur a také se umístila :).
V poledne odjela a my jsme si šli s trenérem nachystat koně. Jel trenér, protože nikdo jiný neměl na Matese natrénováno.
Dnes jsem napsala hlavně o ostatních závodech a o tom mém napíšu v dalším článku, který chci věnovat výhradně mému závodu.

Jinak vysvědčení samý 1, nechci se chlubit, ale píše to tu většina :D. Co vy, jak jste na tom? Já byla v 8. Netěším se do devítky, to bude zas rozhodování :P.

Užívejte prázdnin, všichni jsme se na ně těšili, tak ať to stojí za to! :)

Vytvořila jsem si na FB stránku o mně a Jumbovi, kam budu přidávat naše zážitků, pokroky, úspěchy, ale i to, co se nám nepovede. Budu ráda, když si to někdo bude číst, ale poslouží to i jako můj deníček :).


HANÍK & JUMBO