VÍTEJTE

Říjen 2015

Jezdecké hry 2015 Mutišov

19. října 2015 v 20:25 | Haník |  Koně
Ráda bych vám shrnula mutišovské jezdecké hry, které se konaly v sobotu 12. září.

Tak tohle jsem fakt nečekala...

9. října 2015 v 20:33 | Haník |  SR/OR
Na zápis SR jsem dala čas týden, také jsem se pak rozhodla přibrat i nová.
Ale přihlásilo se mi pouze 10 zájemců
Leník
Miskaa13
Peepers
Jeife
Šíša
Kiwik
KonyGilli
Mazel
+ Liška a Lucík, holky to měli jakoby zarezervované.
Holky, děkuji vám! :)
Takže fakt nevím, jak to udělat. Mám přes 30 SR, ale přihlásilo se jich pouze 10 a žádná nová, nechci být nějaká sebevědomá, že se mi budou přihlašovat desítky lidí (což ani nechci), ale myslela jsem, že jich bude třeba 15. Ale kdyby se nikdo nepřihlásil, tak i přesto budu moc ráda za ty, kteří se přihlásili :).
Poslední dobou je aktivita mizerná (a myslím, že nejen u mě), ale tak jestli máte zájem, tak jste se aspoň mohli přihlásit, nebo nejste aktivní a proto se nechcete zapsat?
Nevím... Jak to teď mám udělat, mám si smazat tu hromada SR a nechat si zde jen těch 10, nebo by to byla nespravedlivé? Ale zápis jsem tu nechala dost dlouho a tedy za ten týden by si toho mohl někdo všimnout a jestli by měl zájem, tak se zapsat.

Kdo má tedy zájem, tak se ještě dozapiště, fakt netuším, jak jinak to mám udělat...

Nabírám i nová SR!

4. října 2015 v 19:42 | Haník |  SR/OR
Jeife má pravdu, bylo by dobré kdybych dala možnost také novým SR. Promazávám SR proto, že toho času mám málo, tak ať obíhám jen ty, které o to stojí. Přihlásilo se mi už pár takových, ale je pravda, že bych mohla nabírat i nová a nejen aktualizovat. Kdo bude chtít nově být v mém seznamu oblíbených/spřátelených blogů/rančů, ráda si vás tam zapíšu a budu vás obíhat, myslím a doufám, že to časově ještě zvládnu :D.
Ale od nováčků bych ráda věděla, proč chtějí být zrovna s mým blogem SR, co se vám na něm líbí atd., takže to piště do komentářů.
Máte čas do 8. října 2015
Takže díky a budu se těšit :)

Aktualizace SR!

1. října 2015 v 18:40 | Haník |  SR/OR
Protože mám opravdu hodně SR/OR a jen někdo je aktivní, rozhodla jsem se udělat promazání SR a nechat si zde jen ty, kteří jsou aktivní a kdo má zájem.

Určitě víte, kdo je aktivní, takže s vámi bych ráda počítala a doufám, že s tím souhlasíte (napište koment) a také mě budete mít i nadále v SR, jako já vás. Chápu, o prázdninách je dost aktivit, takže jste neměli čas, nebo když teď začíná škola, je pro něj méně času ve školním roce, je to jak u koho. Ale ráda bych věděla, kdo má čas a zájem.
Minule, když jsem dělala konkurz jsem nabrala dost dobrých rančerek, ale pak jich bohužel spousta nebyla aktivních a já ten seznam zase musím probrat, nakonec jsem se rozhodla, že naberu nová SR!!!
Takže: KDO JE AKTIVNÍ A MÁ ZÁJEM BÝT SE MNOU I NADÁLE SR/OR, NAPIŠTĚ DO KOMENTÁŘŮ
Čas máte do 8. října (přesně týden) do půlnoci.

Nakonec jsem se rozhodla, že nebudu dávat otázku pro ty, co chtějí být i nadále SR, aby napsali, proč a co se jim tady nejvíc líbí. Na tu otázku se dost špatně odpovídá, takže ji pokládat nebudu, ale ji zodpovědět :).

PS: Omlouvám se, jestli byl tento článek moc zdlouhavý a pořád jsem omývala to samé dokola, ale neumím dobře vysvětlovat :D.